Станом на ранок 15 квітня в лікарнях Дніпра залишаються 19 людей, які дістали поранення внаслідок російського ракетного удару 14 квітня, 13 з них перебувають у реанімації, повідомив голова ОВА Ганжа
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely