
Посадовці квартирно-експлуатаційних управлінь разом із «своїми» підрядниками укладали договори за завищеними цінами (іноді +30–40%) або постачали дрова не в повному обсязі. У результаті — понад 100 млн грн збитків державі.
Уже є шість підозрюваних — це як чинні, так і колишні посадовці. Їм інкримінують привласнення майна, службову недбалість, недбале ставлення до військової служби
Слідство триває, встановлюють усіх причетних.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально