Орбан у своєму першому після поразки на виборах інтерв’ю заявив, що визнає свою повну відповідальність за результат, який перевів його партію “Фідес” в опозицію. 
На запитання журналіста про те, чи не передбачав він своєї поразки, угорський премʼєр відповів, що був впевнений у перемозі своєї партії.

“Якби я це побачив, я б не вів таку кампанію. Я також думав, що ми переможемо… Ця поразка дуже болісна, бо всі віддали все, що могли”, – сказав він.

Очільник угорського уряду також заявив, що “політична ера в Угорщині закінчилася”, але дав зрозуміти, що не піде з посади лідера партії
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely