Постачання російської нафти до Угорщини трубопроводом “Дружба”, що проходить через Україну, може відновитися наступного тижня після кількамісячної перерви — Мадяр.
Мадяр заявив у середу, що очікує, що Орбан зніме своє вето, як тільки постачання нафти буде відновлено. Зеленський заявив на початку цього тижня, що постачання може відновитися до кінця квітня
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely