У Дніпрі врятували жінку від самогубства. Вона намагалася зістрибнути з Кайдацького мосту.
Патрульні миттєво приїхали, встановили контакт, заспокоїли її та відвели у безпечне місце. Далі — передали медикам.
Жінку ушпиталили, їй надають допомогу.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely