Вчора на Слобожанському збили пішохода
Водій #Mercedes-Benz, рухаючись у бік Центрального мосту, наїхав на жінку. Її госпіталізували.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely