
Схему прикривала старша медсестра — оформлювала документи та вносила фейкові дані в табелі й графіки. За пів року так вивели близько 500 тис. грн бюджетних коштів.
Підозри вже отримали директор, медсестра та всі «працівники». Слідство триває.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально