Мама 11-річного хлопчика, якого вчора поранив стрілок, наразі перебуває в реанімації після складної операції
Жінка жива, вже прийшла до тями, лікарі боряться за її життя, повідомляють місцеві.

Вбитою жінкою була тітка хлопчика, яка приїхала з-за кордону та була разом з ними. Також стало відомо, що сестричка цього хлопчика стала свідком подій, але, на щастя, сусідка вчасно зреагувала та завела її до квартири.

На жаль, батько дітей загинув.
Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely