Угорський прем’єр Віктор Орбан заявив, що Україна висловила готовність відновити постачання нафти трубопроводом “Дружба” у понеділок, якщо Будапешт розблокує кредит ЄС на суму 90 млрд євро.

“Позиція Угорщини не змінилася: немає нафти – немає грошей. Як тільки постачання нафти буде відновлено, ми більше не будемо перешкоджати затвердженню кредиту”

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely