Майбутній прем’єр-міністр Угорщини Мадяр заявив, що очікує від президента Зеленського відновлення транзиту російської нафти трубопроводом “Дружба”, якщо він придатний до роботи, і наголосив, що Будапешт не погодиться на поступки в цьому питанні.

“Ми не підемо на жодні поступки, і я б не радив, ще раз кажу, ми не знаємо один одного, але я б не радив українському президенту йти цим шляхом. Це не сприймуть не лише в Угорщині, але й у Європі, європейські лідери теж не сприймуть, що він хоче переглянути вже узгоджені речі та шантажувати європейських лідерів”, – заявив Мадяр

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely