https://cdn4.telesco.pe/file/a13fbfbd1f.mp4?token=iVFEapwfs7dAX4D6OHJnwZtZuVpRPxIpKsKYMHgvUTfmFZgjw_uLFcjAMRSlLVLiaL2Yu_uKq1UNzmY7cfeGViDcWbLADbSIWzBIUtluDEv9hSxb5gQlrJme1rWOitysaMSmFvSHSP0L93woHFK3qhtLybsW_q8UkGmTFffnaRszQlOMlyod2MXDky6GXpKRqeLNOAntwpbCQylQ9G2HsC1ETXBbVhaOWmM29Wv97D6rv_36wN3pgBTeu5v8dDdSBMhjqEgWMxoyKb0UXz_tpCUEdESa6JmmDXU6Ocmrlcspgncpe5VzL7avkbbvjviYjuXrSeW7irqydm6oX4PsiQ

Послідовники «кавунового сезону» та теорії про «ухилянтів» готуйте пальчики для гнівних коментарів
Поблизу Курячого озера сміттєзвалище розкинулось на багато-багато метрів вздовж дороги. Дощем відходи змиває у водойму. Чи корисно це для екології? Питання риторичне
Розуміємо, що у комунальників аврал і людей банально не вистачає, але це ж проблема, яка зʼявилась тут не сьогодні, не вчора і навіть не тиждень тому. Невже чинушам та керівникам комунальних підприємств аж настільки по**й?
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely