У зачиненій квартирі Києва тримали 25 собак у жахливих умовах: всіх вдалося врятувати.

Тварини жили в антисанітарії та тісноті, без нормального простору і без виходу на вулицю.
Як повідомляють зоозахисники, собак не стерилізували, через що їхня кількість постійно зростала.

Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely