Американські збройні сили витратили щонайменше 45% своїх запасів високоточних ракет під час війни з Іраном, що створило “негайний ризик” вичерпання боєприпасів у разі майбутнього конфлікту, якщо такий виникне протягом кількох років — CNN.
Зокрема, вони витратили щонайменше половину запасів ракет THAAD, призначених для перехоплення балістичних ракет, та майже 50% своїх запасів ракет-перехоплювачів системи ППО Patriot
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely