Дніпро став одним із ключових центрів наркомережі «Хімпром». Нацполіція викрила велику злочинну спільноту, яка займалась наркотиками, насильством і шахрайськими call-центрами.
Тут виготовляли і розповсюджували продукцію по всій країні. Мережа швидко виросла: з 13 до 105 точок продажу. Основний товар — джоінти з синтетикою.
Окремий напрям — «U420». Під цим проєктом робили і продавали продукцію з синтетичними канабіноїдами, використовуючи прогалини в законі.
Під час обшуків вилучили продукції та грошей більш ніж на 75 млн грн. Учасникам угруповання вже оголошено підозри, частину затримано. Слідство триває.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely