No Image

Міністр Угорщини у справах ЄС Янош Бока заявив, що постачання російської нафти трубопроводом “Дружба” до Угорщини відновилося.
За його словами, розрахунки свідчать, що російська нафта може прибути на територію Угорщини вже цього дня, але не пізніше ранку 23 квітня
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely