У Павлограді 18-річний хлопець ходив по магазинах із «віртуальною оплатою» — переконував продавців, що вже все оплатив.
В одному з ТЦ так виніс травматичний пістолет із кобурою та інші речі — без жодної оплати. Згодом повторив схему в іншому магазині, ще й показав продавчині підроблене водійське посвідчення
Загалом намахав продавців більш ніж на 9 тисяч гривень. Йому повідомили про підозру за шахрайство та підроблення документів.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely