Україна відновить транспортування нафти трубопроводом “Дружба” у середу в другій половині дня — Reuters.

“Угорська нафтова компанія MOL уже подала запити на перші обсяги, які будуть розподілені в рівних пропорціях між Угорщиною та Словаччиною”, – зазначив співрозмовник агентства

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely