No Image

Аграрії оновлюють техніку за держпідтримки
За два роки дії програми компенсації 25% вартості техніки українські фермери придбали понад 14,6 тис. одиниць обладнання на суму більше 10,5 млрд грн. Програмою скористалися майже 9 000 агровиробників, яким держава компенсувала 2,2 млрд грн витрат. У 2026 році фінансування становить 1,8 млрд грн, з яких уже виплачено 126 млн грн для 382 підприємств.
Перелік техніки з квітня 2024 року виріс у 14 разів — до 13 600 найменувань від 147 українських виробників. У квітні 2026-го уряд розширив умови для прифронтових регіонів: аграрії, чиї землі понад 80% знаходяться в зоні бойових дій, можуть отримати до 40% компенсації замість стандартних 25%. Найактивніше технікою оновлюються господарства Тернопільської, Полтавської та Черкаської областей.

admin_dely

Written by

admin_dely