
Колишній настоятель храму Сіверськодонецької єпархії після 2014 року їздив до рф — шукати підтримки в очільників рпц.
Повернувшись, уже на Дніпропетровщині проводив служби та паралельно «обробляв» парафіян — переконував підтримувати кремлівський режим. У листуваннях виправдовував обстріли українських міст.
СБУ вже повідомила йому про підозру одразу за кількома статтями. Загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально