No Image

Німеччина передає Чернігівській області 12 мобільних когенераційних установок, які одночасно виробляють тепло та електроенергію. Перші три вже вручив посол Гайко Томс віцепрем’єру Олексію Кулебі.
Лише ці три установки вже зможуть обігріти й забезпечити електрикою близько 70 тисяч людей, понад 500 будинків, 11 лікарень, 23 дитсадки та 15 шкіл. Коли запрацюють усі дванадцять, їхніми послугами скористаються близько 353 тисяч мешканців регіону — вони отримають тепло, світло, чисту воду та нормальну каналізацію.
Кожна установка потужністю 528 кВт підключається безпосередньо до місцевих систем теплопостачання та водопостачання. Такий децентралізований підхід робить інфраструктуру стійкішою до ракетних ударів.
Ці установки — лише частина масштабного німецького пакету допомоги на 400 мільйонів євро, який також включає котельні, сонячні електростанції та системи накопичення енергії. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Німеччина спрямувала на підтримку української енергетики понад 1,2 мільярда євро.

admin_dely

Written by

admin_dely