Об’єднані Арабські Емірати вийдуть з Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) та ОПЕК+.
Втрата ОАЕ, давнього члена ОПЕК, може спричинити хаос і послабити організацію. ОПЕК зазвичай прагнула демонструвати єдність, незважаючи на внутрішні розбіжності з низки питань – від геополітики до квот на видобуток
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely