
Разом зі спільниками підготували підроблені документи, знайшли жінку, яка видавала себе за власницю, і почали показувати квартиру покупцям. Для правдоподібності навіть оформили угоду у нотаріуса.
У підсумку покупець віддав майже мільйон гривень за житло, яке продавцю не належало.
Чоловіку вже повідомили про підозру за шахрайство, підробку документів і незаконне проникнення до житла. Слідство триває, правоохоронці встановлюють усіх учасників схеми.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально