No Image

У Києві почали звільняти викладачів, які спілкуються російською — зі столичного ліцея «попросили» вчителя, який порушив мовний закон

Вчитель спілкувався російською на уроках, що засняли на відео учні старших класів. На нього склали протокол про адміністративне правопорушення та звільнили з роботи.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely