Киянка й тенісистка Марта Костюк уперше виграла турнір WTA 1000 в Мадриді: у фіналі українка за 1,5 години перемогла росіянку Мірру Андреєву (6:3, 7:5), — «Champion».

Перемога принесла їй понад €1 млн призових і 1000 очок у рейтинг, що повернуло її до двадцятки найкращих гравців світу.


Київ ІНФО | Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely