На Одещині затримали мешканців Дніпропетровщини, які намагались незаконно втекти до Молдови
Серед девʼятьох зловмисників були мешканці нашої області. Кожен з них заплатив від 10 до 12 тисяч доларів криптою, аби перетнути державний кордон України.
Горе-втікачів перевозили на трьох легковиках у супроводі водіїв та провідника-навігатора.
У Подільському районі туристів-невдах затримали та склали на них адмінпротоколи, а от водіям та їхньому поплічнику-експерту з тамтешніх шляхів загрожує кримінальна відповідальність.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely