No Image

Російське Міноборони самостійно оголосило “перемир’я” 8-9 травня, а у випадку “зриву” проведення параду 9 травня в Москві, погрожують завдати масованого ракетного удару по центру Києва.

“Попереджаємо цивільне населення Києва та співробітників іноземних дипломатичних представництв про необхідність своєчасно покинути місто”, – йдеться у тексті заяви

підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely