No Image

Адміни одного з дніпровських пабліків настільки облінилися, що вже навіть не пишуть новини самі, а тупо копіюють наші
Точніше репостять через бот, щоб руцями взагалі нічого не робити
Використання сучасних технологій у 21 сторіччі – це норма, але одні працюють та пишуть самі, а інші тупо тирять і роблять вигляд, що так і треба
Ні, нам звісно не шкода і команда ДО це сприймає, як комплімент від колег. Але інфоциганство аж такого рівня – це нахабство
Вгадаєте, хто ці новинні воровайки?
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely