
Кулеба заявив, що Київ повільно готується до опалювального сезону.
“Темпи Києва у підготовці до опалювального сезону не відповідають ані рівню загроз, ані обсягу державного фінансування. Наступна зима – не “колись потім”. До неї залишилося сім місяців”
– зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Він наголошує, що місто має негайно перейти до укладення контрактів, визначення підрядників, підготовки майданчиків, підключення до мереж та запуску резервної генерації
Written by
admin_dely
Актуально