No Image

Премії по 20 000 грн за березень: хто отримає виплати

Уряд нарахує додаткові виплати працівникам критичної інфраструктури за роботу в екстремальних умовах. Серед отримувачів — близько 9 тисяч енергетиків, майже 2 тисячі комунальників та газовиків, а також понад тисяча залізничників. Кошти надійдуть напряму на банківські рахунки співробітників через підприємства.
Загалом за зимово-весняний сезон премії отримали майже 40 тисяч фахівців. В уряді наголошують, що ці виплати є важливим інструментом мотивації для тих, хто забезпечував стабільну роботу енергомереж і логістики під постійною загрозою ворожих обстрілів. Про відповідну програму підтримки ще наприкінці січня оголосив міністр енергетики Денис Шмигаль.

admin_dely

Written by

admin_dely