У Дніпрі поліцейські викрили групу зловмисників, які обікрали об’єкт «Укрзалізниці».
Троє чоловіків проникли до локомотивного депо та викрали секції холодильників тепловоза. Викрадене майно вивезли авто для подальшого збуту. Сума збитків — близько 100 тис. грн.
Під час обшуків у них та на пункті прийому металобрухту вилучили крадене, рації, телефони, гроші та авто. Також знайшли форму залізничника, яку могли використовувати для маскування.
Усіх трьох затримано, їм повідомлено про підозру. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжних заходів.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely