У Кривому Розі посадовцю теплоцентралі повідомили про підозру за майже 30 млн грн збитків і зірвані опалювальні сезони
Після підриву Каховської ГЕС у 2023 році головний інженер без підстав зупинив насоси та підживлення тепломереж. У системі впав тиск, почалася корозія — труби швидко зносилися, підприємство працювало в аварійному режимі.
У результаті мешканці чотирьох районів у 2023–2025 роках мали постійні перебої з теплом або залишалися без нього — квартирах було до +10°C
Підприємство витратило понад 1,8 млн кубів води понад норму. Збитки — майже 30 млн грн. 4 травня фігуранту оголосили підозру за службову недбалість (ч.2 ст.367 ККУ). Триває розслідування.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely