У Дніпрі чоловіка засудили до 15 років тюрми за підпали релейних шаф Укрзалізниці на замовлення рф.
33-річний містянин отримував завдання через Telegram, підпалював обладнання, яке відповідає за безпеку руху поїздів, та надсилав відеозвіти «куратору».
Загалом він здійснив чотири підпали, зокрема повторно палив уже відновлені шафи.
Чоловіка затримали у травні 2025 року. У суді він визнав провину. Окрім 15 років ув’язнення, суд призначив конфіскацію майна.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely