Володимир Зеленський провів нараду на Дніпропетровщині щодо безпекової ситуації в області.
Обговорили ліквідацію наслідків російських ударів, роботу ППО, захист критичної інфраструктури та логістику.
Окремо йшлося про посилення РЕБ і ППО через постійні дронові атаки на Нікополь і Марганець, а також про протидію диверсіям і вербуванню українців.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely