Під Дніпром незаконно збудували двоповерховий котедж на березі річки. Йдеться про будівлю площею майже 300 м², яку звели всього за 15 метрів від Дніпра. Без жодних дозвільних документів та права користування землею водного фонду.
Підприємство фактично облаштувало там «будинок для відпочинку» у прибережній захисній смузі, де будівництво заборонене.
Прокуратура звернулась до суду. об’єкт визнали самочинним і зобов’язали знести його за рахунок власника
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely