У Дніпрі затримали 59-річного чоловіка, який напав на жінку та пограбував її після виходу з маршрутки.
Напад стався 6 травня у Дніпровському районі міста. Зловмисник кілька разів ударив потерпілу по обличчю, відібрав гроші, мобільний телефон і золоті сережки, після чого втік.
Поліцейські швидко встановили та затримали нападника. Ним виявився раніше неодноразово судимий місцевий житель. Викрадені речі він уже встиг здати до ломбарду. Йому повідомили про підозру за грабіж.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely