No Image

Українці тепер будуть місяцями «пробиватися» до потрібного лікаря: з 20 травня отримати направлення до вузькопрофільного спеціаліста «по телефону» або через медсестру стане неможливо

Українцям доведеться записатися на прийом до сімейного лікаря, прийти у призначений час і лише тоді отримати направлення. Без направлень — тільки ургентне звернення та госпіталізація.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely