За даними Bloomberg, союзники США в Європі очікують, що американський президент Дональд Трамп виведе з континенту ще більше військ після того, як він оголосив про виведення 5 000 військовослужбовців з Німеччини.
У суботу Трамп поспілкувався по телефону з італійською газетою “Corriere della Sera” і заявив, що США “все ще розглядають” питання про виведення військ з італійських баз. Він відмовився коментувати передислокацію військ з Німеччини. Він також зазначив, що США завжди підтримували Італію, тоді як “Італія не була поруч, коли ми її потребували”
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely