https://cdn4.telesco.pe/file/76b5fb23f7.mp4?token=iXGjOoxutirMwQ9iEcHZ7wHA7b64nKe90CuD-8dZNrr5v1sQT4rvLR0_amAfn1LZ7TXzw_zJ27AT9bBQDpxKkCgjWhjsR8r7N8jBZNB4mV7yU5QwsGspwkUYFYCjS2tSM2d6S1X4ZB-gnprFOOuq00RnOEiIdttyesl84d7h6vecjqvTBdv5shmFqx7j61jAi8Pv1NtxlgcwLBoPSHdSrWiGKapSHHrYOHWFf5mUfNwUE3yowJ3pakNjX1vxPvojJsXvUn0z0Cz6yFckMzWJO9_2xN5EuQHSqzXHaE-KyuOLdz9QkiNZz4eAIV16y5oeqF1ncRRRRrOnwROUgD7e8A

Зранку під@ри дроном повісили свою триколорну ганчірку на вишку зв’язку у Капулівці Нікопольського району.
Місцеві кажуть, це вже не вперше — торік росіяни так само чіпляли свою ганчірку на ретранслятор. Тоді наші швидко зняли її дроном.
Скільки б вони не вішали свій непотріб у підсумку: ганчірка — у смітник, окупанти — у чорні пакети.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely