В Україні пропонують змінити підхід до оподаткування електромобілів.
Замість фіксованого збору у 4 000 грн на місяць — незалежно від того, їздиш ти щодня чи раз на тиждень — бізнес-спільнота пропонує прив’язати податок до реального пробігу. Логіка проста: більше їздиш — більше платиш.
Така модель має одразу два ефекти для економіки та інфраструктури: вона справедливіше розподіляє фінансове навантаження між водіями та може стимулювати українців скорочувати зайві поїздки, знижуючи тиск на дорожню мережу. Ініціатива поки що на стадії пропозиції, але вже викликає жваву дискусію серед автовласників та експертів.
Замість фіксованого збору у 4 000 грн на місяць — незалежно від того, їздиш ти щодня чи раз на тиждень — бізнес-спільнота пропонує прив’язати податок до реального пробігу. Логіка проста: більше їздиш — більше платиш.
Така модель має одразу два ефекти для економіки та інфраструктури: вона справедливіше розподіляє фінансове навантаження між водіями та може стимулювати українців скорочувати зайві поїздки, знижуючи тиск на дорожню мережу. Ініціатива поки що на стадії пропозиції, але вже викликає жваву дискусію серед автовласників та експертів.
Written by
admin_dely
Актуально