No Image

Три танкери з сирою нафтою минулого тижня та в неділю вийшли через Ормузьку протоку з вимкненими трекерами, щоб уникнути іранських атак.
Два дуже великі нафтові танкери — Agios Fanourios I та Kiara M — у неділю пройшли через протоку з вантажем по 2 мільйони барелів іракської нафти кожен.
Agios Fanourios I прямує до В’єтнаму, де має розвантажитися на НПЗ Nghi Son 26 травня. До цього танкер щонайменше двічі не зміг пройти протоку після того, як 17 квітня завантажив нафту Basrah Medium
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely