
#читачіпишуть
Вчора у маршрутці Обухівка – Дніпро стало зле 15-річному хлопцю. Він втратив свідомість, почав блювати та не приходив до тями.
Коли мікроавтобус прибув на кінцеву зупинку, водій просто витягнув хлопчину з машини та кинув на асфальт. На зауваження перехожих про те, що це ж дитина – водій не зреагував та поїхав.
Небайдужі перехожі викликали хлопчині швидку, його забрали до однієї з лікарень міста.
Народ, та що ж з вами коїться? Чому всі стали жити за принципом «моя хата з краю…»?
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально