Потрійна аварія на Січеславській Набережній, біля готелю «Дніпропетровськ».
Дорогу не поділили #Kia, таксі #Uklon та #Opel. В останнього від удару відлетів бампер.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely