У будівлі Світловодської міськради (Кіровоградщина) сталася стрілянина — поранені двоє людей.
Попередньо, між працівниками виник конфлікт, під час якого один із чоловіків відкрив вогонь.
Постраждалих госпіталізували. На місці працює поліція, обставини з’ясовують.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely