У Києві судитимуть тренера з джиу-джитсу, який ґвалтував 11-річних дівчат.

Жертвами його дій стали дівчата, яких він тренував персонально, і розслідування встановило, що злочини відбувалися прямо в залі для тренувань. Колишньому спортсмену, який є засновником громадської спортивної організації, загрожує довічне позбавлення волі.


Надсилайте новини в анонімний бот @novosty_kiev_bot
ПІДПИСАТИСЬ LIVE

admin_dely

Written by

admin_dely