No Image

У приміщенні Світловодської міської ради в Кіровоградській області відбулася стрілянина, внаслідок якої поранення дістали двоє людей.
Як повідомила речниця поліції області Оксана Ковтуненко, попередньо, у Світловодській міськраді відбувся конфлікт між працівниками. Під час сварки один із них, ймовірно, здійснив кілька пострілів. Двох людей, які дістали поранення, госпіталізували.
На місці працює поліція, усі обставини події встановлюють
підписатися

admin_dely

Written by

admin_dely