Дронове “сафарі” росіян на людей у Марганці: хто і коли захистить місто від терору?
Марганець на Дніпропетровщині – росіяни називають “полігоном №2”. Не військову базу. Не фронт. А місто, де живуть 35 тисяч людей. Російські FPV-дрони тут полюють на перехожих, машини, автобуси.
Люди вчаться відрізняти в небі птахів від дронів. Але в місті досі немає антидронових сіток. Чому? Місцева влада пояснює це браком грошей.
Чому Марганець зустрів нову хвилю дронового терору без захисту? Куди йдуть бюджетні кошти? Що пояснює міська влада?
Чому не захистили людей раніше?
І чи встигнуть це зробити зараз?
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely