Київ попросив у держави 15 мільярдів на енергостійкість.
Міський голова Києва Віталій Кличко повідомляв, що реалізація заходів з енергостійкості столиці коштуватиме орієнтовно 30 млрд грн.
За попередніми домовленостями, фінансування планують здійснювати у пропорції 50/50 – містом і державою

admin_dely

Written by

admin_dely