На Дніпропетровщині до суду скерували справу щодо організаторів псевдореабілітаційних центрів.
Четверо фігурантів під виглядом «реабілітації» силоміць утримували людей без законних підстав у закладах на території Шахтарського та Жовтих Вод. Серед потерпілих — неповнолітні.
Усього встановлено близько 300 осіб, понад 30 звернулися зі скаргами на незаконне позбавлення волі. Псевдоблагодійникам світить до 5 років вʼязниці. Обвинувальний акт уже в суді.
Підписатись Instagram
Надіслати новину

admin_dely

Written by

admin_dely