
У центрі Дніпра незаконно будували багатоповерхівку. У міськраді заявили, що забудовник мав дозвіл лише на зведення підземного паркінгу, але фактично будівництво вийшло далеко за межі цього.
Дозволів на зведення багатоповерхового будинку та необхідних містобудівних документів не було.
Також територія входить до історичного ареалу, де є обмеження по висоті забудови та потрібні погодження Мінкульту — їх не видавали.
У міськраді повідомили, що звернулися до правоохоронців — відкрито кримінальне провадження. Ситуацію перевіряють.
Підписатись Instagram
Надіслати новину
Дозволів на зведення багатоповерхового будинку та необхідних містобудівних документів не було.
Також територія входить до історичного ареалу, де є обмеження по висоті забудови та потрібні погодження Мінкульту — їх не видавали.
У міськраді повідомили, що звернулися до правоохоронців — відкрито кримінальне провадження. Ситуацію перевіряють.
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально