
Павло – власник одного з пошкоджених кацапами будинків
Чоловік спав у тій кімнаті, до якої влучив ворожий безпілотник. Дивом власник будинку залишився живий та неушкоджений.
Чоловік спав у тій кімнаті, до якої влучив ворожий безпілотник. Дивом власник будинку залишився живий та неушкоджений.
«Близько 23:30 відпочивав на третьому поверсі цього тепер вже двоповерхового будинку. І з цієї сторони в кімнату влетів шахед і розірвався. Ну, пощастило, що з цієї сторони. Залишилося тільки з краю ліжко, де я спав. Прибігли сусіди, принесли дві трабини, допомогли спуститися, дали речі. Я його на підльоті чув дуже голосно, бо було відкрите вікно. І потім вже відчув, як каміння по спині падає. Пощастило, що все впало навколо ліжка»
Підписатись
Надіслати новину
Written by
admin_dely
Актуально